Fiyat Listesi / Ofis Temizliği


Ofis Temizliği FiyatlarıOfis temizleme fiyatları çalışan personel ve çalışma saatlerine göre değişiklik göstermekte olup daha detaylı bilgiyi 0537 052 56 83 no lu telefondan öğrenebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz şirketlere %20 indirimli çalışmaktayız.Ofis temizleme maslak hizmeti işverenler için ciddi anlamda bir problem teşkil etmektedir. Çünkü hem işverenler hem de çalışanlar, çalıştıkları yerlerin sağlıklı ve temiz olmasını isterler. Bunun nedeni ise, çalışanlar ve işverenler günün birçok saatini işyerinde harcadıkları zaman içindir. ofis temizleme maslak maslak olarak 12 senedir ofis temizleme maslak sevisi,nde özenli ve dikkatli hizmetleri,miz devam etmektedir. Ofis temizleme maslak istanbul olarak ofis temizleme maslak de deneyimli kadromuz ile sizlere temizleme yapılmış ofisler garanti ediyoruz. Çünkü biz ofis temizleme maslak istanbul olarak müşterilerimiz kadar onların ofis,lerini de önemsiyoruz.

Şirketimiz ofis temizleme maslak hizmetini 2 türlü yapmaktadır:


Şirketimiz ofis temizleme maslak sizlerin isteğine uyacak şekilde ve genel ofis temizleme olmak üzere 2 türlü yapmaktadır. Periyodik temizleme de hafta içi her gün 18.00 - 08.00 arası ve/veya hafta sonu sabah 9:00'dan akşam 16:00'a kadar ofis temizleme maslak maslak elemanlarımız devamlı olarak ofisinizi temizleme işlemi yapmaktadır. Standart olarak bu hizmetimiz ayda 1 kez verilmektedir. Fakat sizlerin isteğine göre, gün sayısını artırabiliyoruz. Genel temizleme ise, 1 defaya mahsus olarak ofisinizin temizleme maslak yapılmaktadır. Ayrıca ofis temizleme maslak saatleri ve günleri için size en uygun saatleri bize bildirmeniz yeterlidir. Temizlik elemanlarımız istediğiniz sıklıkta ve saatte ofisinizi en iyi şekilde temizlemeye hazırdırlar.

Maslak Ofis temizleme İşletmesi


Ofis temizleme maslak personelimiz SSK lı olup en az 4 yıl deneyimli personellerden oluşmaktadır. Profesyonel ofis temizleme maslak günlük haftalık veya aylık periyotlarla olabildiği gibi, mesai saatleri dışında da talep edilebiliyor. Bu yüzden farklı sektörlere farklı çözümler üretebilen bir yapıya sahip olan maslak firmamız, sizin içinde uygun ekip ve uygun ekipman konusunda yardımcı olmaya hazırdır.

• Günlük, haftalık veya aylık ofis temizleme maslak
• İlk temizlik veya sürekli temizlik maslak
• Sözleşmeli temizlikci maslak şirketleri
• Yerinde halı yıkama maslak firması
• Sert zemin temizleme maslak ve Parlatma (cila uygulaması)
• Tuvalet temizleme maslak ve hijyeni
• Pencere temizleme maslak
• Cam silimi maslak şirketi
• Dış cephe cam temizleme maslak