Hakkımızda / Ofis Temizliği


Biz bu temizlik hizmetinde 20 yılını geride bırakmış bir işletme olarak cam temizliği yerinde halı yıkama sandalye yıkama koltuk yıkama halıfılex yıkama mermer cilalama dış cephe cam temizliği dış cephe temizliği gibi temizlik dallarında 24 saat hizmetinizdeyiz..
Koltuk Yıkama Hizmetleri
istanbul koltuk yıkama evde koltuk yıkama şirketri
koltuk yıkama hizmeti ermekteyiz yerinde halı yıkama istanbul

yerinde halı yıkama

Hizmet Bölgelerimiz


Anlaşmalı olduğumuz şirketlere %20 indirimli çalışmaktayız Ofis temizlik servisi maslak hizmeti işverenler için ciddi anlamda bir problem teşkil etmektedir. Çünkü hem işverenler hem de çalışanlar, çalıştıkları yerlerin sağlıklı ve temiz olmasını isterler. Bunun nedeni ise, çalışanlar ve işverenler günün birçok saatini işyerinde harcadıkları zaman içindir. ofis temizlik servisi maslak maslak olarak 12 senedir ofis temizlik servisi maslak sevisi,nde özenli ve dikkatli hizmetleri,miz devam etmektedir.

Şirketimiz ofis temizlik servisi maslak hizmetini 2 türlü yapmaktadır:
Şirketimiz ofis temizlik servisi maslak sizlerin isteğine uyacak şekilde ve genel ofis temizlik servisi olmak üzere 2 türlü yapmaktadır. Periyodik temizlik servisi de hafta içi her gün 18.00 - 08.00 arası ve/veya hafta sonu sabah 9:00'dan akşam 16:00'a kadar ofis temizlik servisi maslak maslak elemanlarımız devamlı olarak ofisinizi temizlik servisi işlemi yapmaktadır. Standart olarak bu hizmetimiz ayda 1 kez verilmektedir. Fakat sizlerin isteğine göre, gün sayısını artırabiliyoruz. Genel temizlik servisi ise, 1 defaya mahsus olarak ofisinizin temizlik servisi maslak yapılmaktadır. Ayrıca ofis temizlik servisi maslak saatleri ve günleri için size en uygun saatleri bize bildirmeniz yeterlidir. Temizlik elemanlarımız istediğiniz sıklıkta ve saatte ofisinizi en iyi şekilde temizlik servisiye hazırdırlar.

Maslak Ofis temizlik servisi İşletmesi
Ofis temizlik servisi maslak personelimiz SSK lı olup en az 4 yıl deneyimli personellerden oluşmaktadır. Profesyonel ofis temizlik servisi maslak günlük haftalık veya aylık periyotlarla olabildiği gibi, mesai saatleri dışında da talep edilebiliyor. Bu yüzden farklı sektörlere farklı çözümler üretebilen bir yapıya sahip olan maslak firmamız, sizin içinde uygun ekip ve uygun ekipman konusunda yardımcı olmaya hazırdır.

• Günlük, haftalık veya aylık ofis temizlik servisi maslak
• İlk temizlik veya sürekli temizlik maslak
• Sözleşmeli temizlikci maslak şirketleri
• Yerinde halı yıkama maslak firması
• Sert zemin temizlik servisi maslak ve Parlatma (cila uygulaması)
• Tuvalet temizlik servisi maslak ve hijyeni
• Pencere temizlik servisi maslak
• Cam silimi maslak şirketi
• Dış cephe cam temizlik servisi maslak