Ofis Temizliği


Biz bu temizlik hizmetinde 20 yılını geride bırakmış bir işletme olarak cam temizliği yerinde halı yıkama sandalye yıkama koltuk yıkama halıfılex yıkama mermer cilalama dış cephe cam temizliği dış cephe temizliği gibi temizlik dallarında 24 saat hizmetinizdeyiz.. Anlaşmalı olduğumuz şirketlere %20 indirimli çalışmaktayız Ofis temizlik servisi maslak hizmeti işverenler için ciddi anlamda bir problem teşkil etmektedir. Çünkü hem işverenler hem de çalışanlar, çalıştıkları yerlerin sağlıklı ve temiz olmasını isterler. Bunun nedeni ise, çalışanlar ve işverenler günün birçok saatini işyerinde harcadıkları zaman içindir. ofis temizlik servisi maslak maslak olarak 12 senedir ofis temizlik servisi maslak sevisi,nde özenli ve dikkatli hizmetleri,miz devam etmektedir.

Ofis Temizliği İstanbul

Anlaşmalı olduğumuz şirketlere %20 indirimli çalışmaktayız Ofis temizlik şirketi maslak hizmeti işverenler için ciddi anlamda bir problem teşkil etmektedir. Çünkü hem işverenler hem de çalışanlar, çalıştıkları yerlerin sağlıklı ve temiz olmasını isterler. Bunun nedeni ise, çalışanlar ve işverenler günün birçok saatini işyerinde harcadıkları zaman içindir. ofis temizlik şirketi maslak maslak olarak 12 senedir ofis temizlik şirketi maslak sevisi,nde özenli ve dikkatli hizmetleri,miz devam etmektedir.

Ofis Temizleme

Ofis temizlik şirketi maslak anlaşmalı olduğumuz şirketlere %20 indirimli çalışmaktayız.

Şirketimiz ofis temizlik şirketi maslak hizmetini 2 türlü yapmaktadır:

OfisŞirketimiz ofis temizlik şirketi maslak sizlerin isteğine uyacak şekilde ve genel ofis temizlik şirketi olmak üzere 2 türlü yapmaktadır. Periyodik temizlik şirketi de hafta içi her gün 18.00 - 08.00 arası ve/veya hafta sonu sabah 9:00'dan akşam 16:00'a kadar ofis temizlik şirketi maslak maslak elemanlarımız devamlı olarak ofisinizi temizlik şirketi işlemi yapmaktadır. Standart olarak bu hizmetimiz ayda 1 kez verilmektedir. Fakat sizlerin isteğine göre, gün sayısını artırabiliyoruz. Genel temizlik şirketi ise, 1 defaya mahsus olarak ofisinizin temizlik şirketi maslak yapılmaktadır. Ayrıca ofis temizlik şirketi maslak saatleri ve günleri için size en uygun saatleri bize bildirmeniz yeterlidir. Temizlik elemanlarımız istediğiniz sıklıkta ve saatte ofisinizi en iyi şekilde temizlik şirketi hazırdırlar.

Ofis TemizliğiOfis temizlik şirketi maslak personelimiz SSK lı olup en az 4 yıl deneyimli personellerden oluşmaktadır. Profesyonel ofis temizlik şirketi maslak günlük haftalık veya aylık periyotlarla olabildiği gibi, mesai saatleri dışında da talep edilebiliyor. Bu yüzden farklı sektörlere farklı çözümler üretebilen bir yapıya sahip olan maslak firmamız, sizin içinde uygun ekip ve uygun ekipman konusunda yardımcı olmaya hazırdır.Ofis temizliği şirketleri hizmeti işverenler için ciddi anlamda bir problem teşkil etmektedir. Çünkü hem işverenler hem de çalışanlar, çalıştıkları yerlerin sağlıklı ve temiz olmasını isterler. Bunun nedeni ise, çalışanlar ve işverenler günün birçok saatini işyerinde harcadıkları zaman içindir.

Ofis temizliği şirketleri istanbul olarak 12 senedir ofis temizliği şirketleri hizmetinde özenli ve dikkatli çalışmalarımız devam etmektedir. ofis temizliği şirketleri İstanbul olarak ofis temizliği şirketlerinde deneyimli kadromuz ile sizlere temizliği şirketleri yapılmış ofisler garanti ediyoruz. Çünkü biz ofis temizliği şirketleri İstanbul olarak müşterilerimiz kadar onların ofislerini de önemsiyoruz.